Плус сајз моделот Табриа Мејџорс лани работела како чистачка, а сега има успешна кариера во светот на манекенството и гордо чекори на црвениот тепих.

manekenka.1601

Деновиве магазинот за костими за капење "Спортс Илустрејтед" организираше забава, каде присуствуваа голем број на славни лица како и манекенките кои постојано ги красат насловните страни на магазинот. На забавата присуствуваше и споменатата Табриа Мејџорс.

Таа остави најголем впечаток на црвениот тепих, поради нејзиниот стајлинг, облечена во прилично провокативен фустан, каде долната облека ѝ се прозираше.

manekenka.1601

Во црвен чипкаст фустан, со длабоко деколте кое одлично ги истакна нејзините гради и долниот дел од фустанот кој беше уште повеќе провокативен.

manekenka.1601


Табриа гордо позираше пред фоторепортерите, а кога позираше со нејзиниот грб, мажите дефинитивно не останаа рамнодушни на глетката. Црвен фустан и црвена долна облека сосема ја "запалија" атмосферата.


Сите дами кои присуствуваа на настанот беа атрактивни, но стајлингот на Табриа украде најмногу погледи.

manekenka.1601

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа