Додека пред една недела славната ѕвезда на „Пријатели“, Џенифер Анистон, тврдеше дека во нејзиниот брак сè е совршено, дека таа и нејзиниот сопруг никогаш не биле посреќни, сеа излезе со изјава дека донеле одлука за развод.

Тие објавија дека се разведуваат после две години брак, а глумицата веднаш ја ставила на продажба и својата луксузна куќа која неодамна ја претстави за магазинот Architectural Degist.

Парот се вери во 2012 година, а во 2015 година направиле приватна церемонија со најблиските каде го кажаа судбоносното "да". После две години брак, парот ги изненади своите фанови со објавата дека се разведуваат, но дека ќе останат добри пријатели и дека сè уште имаат љубов еден за друг, но едноставно одлучиле да се разделат.

Џенифер купила луксузна куќа во Бел Ер во 2011 година за 21 милион долари и сосема ја преуредила. Токму таму ја направија и венчавката, а пред само неколку недели Џенифер во интервју за "Ас Викли" изјави:

- Погледнувам околу себе, својот сопруг, своите кучиња и нашиот дом, не постои ниту едно друго место на светот на кое би сакала да бидам.

Откако Џенифер ја сподели оваа вест, Твитерџиите полудеа. Луѓето започнаа да се сомневаат дека Џенифер се разделува од Џастин за да му се врати на својата поранешна љубов Бред Пит, со оглед на тоа дека и Бред веќе е слободен маж.

dzenifer06

dzenifer06

dzenifer06

dzenifer06

dzenifer06

dzenifer06

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа