Кошаркарот на Сан Антонио Дежон Мареј, како и сите НБА играчи кои не настапуваат на Ол Стар викендот, времето го искористи за одмор со поубавата половина.

Мареј за дестинација ги избра Хаваите каде што ужива со девојката Жили Анаис. Неговата врсничка е 21. годишната пејачка и Мис на Тексас, а најубавите моменти ги објави на својот Инстаграм профил. На таа социјална мрежа ја следат повеќе од 2 милиони луѓе, а популарноста и расте се повеќе.

Ова дефинитивно е одмор за кој секој маж мечтае!

A post shared by (@jillyanais) on

A post shared by (@jillyanais) on

A post shared by . (@jillyanais) on

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа