Сексипилната актерка и пејчака Нивес Целзијус ги воодушеви фановите со провокативни фотки на Инстаграм.

Таа се појави во бел фустан и повеќе открива, отколку што сокрива, а за само 12 часа доби повеќе од 15.000 лајкови.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Баш во очи ќе те гледам“, „ќе експлодираат“ беа само некои од коментарите.

Во моментов таа во Македонија е актуелна со улогата на Снежана во серијата „Чиста Љубов“.

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа