Познатата манекенка Кендал Џенер се појави во одлично издание на забавата после Оскарите, односно на забавата на "Vanity Fair", но пред да се појави неа ѝ се случила вистинска драма.

Имено, таа била пренесена во болница откако ѝ се слошило поради бизарниот витамински третман кој го примила по повод овој настан.

Таа била хоспитализирана поради лошата реакција на витаминскиот третман за подмладување. Блиски извори до манекенката рекле дека 22 годишната манекенка била пренесена во истата болница каде го направила третманот.

bolnica

Станува збор за витамински коктел кој е брз третман после кој енргијата Ви се враќа, имат помлад изглед, помага во губење на килограмите и го лекува мамурлукот за многу брзо време.

Тој чини од 75 до 100 долари по сесија. Се вбризгува директно во крвотокот и наводно холивудските ѕвезди го практикуваат пред вакви важни настани. Криси Тиген минатата година сподели фотографија на Инстаграм додека го примала третманот.

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа