Славната пејачка Џенифер Лопез го покажа своето затегнато тело и ги воодушеви фановите со две нови селфи фотографии од теретаната.

„Станување… се фрлам на вежбање во своите нови хеланки“, напиша пејачката на фотографијата на која седи пред огледало.

48. годишната ѕвезда се облекла во своите хеланки, а нејзиното деколте го стави во прв план. Фановите беа пресреќни, а верувајте има и зошто е тоа така.

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

bikini-kino-milenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа