Американката Шерон Стоун отпатува за Мајами заедно со својот 19 години помладиот маж. Патувањето во Мајами беше по повод 60 роденден на холивудската ѕвезда.

Тие двајца го прославија роденденот, а топлото сончево време го искористија за сончање на плажа, но и за "жешки" допири кои ги снимиле папараците.

Нејзиниот 19 години помлад маж, италијанскиот бизнисмен Анџело Бофа и Шероун биле прв пат видени во јавност во јануари оваа година во Њујорк. После тоа, филмската ѕвезда во едно интервју напомена дека таа е повторно среќна во љубовта, но дека не сака да го открие идентитетот на својот избраник.

Според пишувањата на медиумите, 41 годишниот италијанец и Шероун веќе неколку месеци се во врска, а многумина се сомневаат и дека се вериле поради дијамантскиот прстен кој го носи Шероун.

Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

bikini-kino-milenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа