Трач

viktorija.1Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Маруан Фелаини, иако не игра на очекуваното ниво во својот клуб сепак доминира надвор од терените со својата нова девојка, Плејбој моделот Викторија Боња.

Повеќе...

kejt.1800Пред да стане дел од кралското семејство, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, имала сосема поинаков начин на живот.

Повеќе...

natasa.18Македонија деновие е зафатена од еуфоријата на ракометот од ЕП во Хрватска каде нашите претставници нижат само успеси.

Повеќе...

alba.00Американската актерка Џесика Алба отворено презбори како успеала да изгради свој личен бизнис. Џесика Алба ја започна својата кариера во 2000 година, а филмовите "Honey", "Into the Blue" и "Fantastic Four" ја вивнале на ѕвезденото небо. Многу брзо започна да напредува во светот на филмската индустрија, така што учествуваше во големи филмски проекти.

Повеќе...

tom.dzonsСлавната пејачка легенда е дел од листата на холивудски ѕвезди кои имаат вонбрачни деца со кои се откриваат нивните вонбрачни, швалерски авантури.

Повеќе...

seksi bugarkaСкапоценото засилување на Барселона, Осман Дембеле, само што се врати од тешката повреда повторно се повреди.

Повеќе...

enrike.17Ана Курникова и Енрике Инглесиас успеаа да ја чуваат тајната дека очекуваат наследници, се до нивното појавување на свет во декември.

Повеќе...

misal.obamaПоранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, уживаат во Мајами без да се грижат за папараците.

Повеќе...

seka.aleksic16Славната пејачка Сека Алексиќ со години наназад се бори со прекумерната тежина, но откако влезе во брак со Вељко Пиљикиќ, кој некогаш се занимавал со професионален кик-бокс, таа ги промени навиките, па теретаната стана составен дел од нејзиниот живот.

Повеќе...

daniela.figo16Даниела Фиго, ќерката на познатиот Луис Фиго деновиве се најде во секс скандал.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа