Трач

kalendar.1300Јануарската фотографија од нејзиниот жежок и провокативен календар која сексапилната Лидија Бачиќ ја објави на нејзиниот Инстаграм профил, е вистинска инспирација за почетокот на оваа година.

Повеќе...

klum.1001Германската манекенка Хади Клум, без ниту грам шминка, бескомпромисно позираше за насловната страна од познатото списание Harper’s Bazaar.

Повеќе...

rosi.01Станува збор за поранешната манекенка на Викторија Сикрет, Роси Хантингтон – Витлеј која своето прво дете, Џек Оскар го донесе на свет пред само 6 месеци, а веќе денес има совршено тело.

Повеќе...

olivija.10Славниот модел и порно актерка Оливија Нова починала на 20 години. Смртта на моделот и порно актерката ги шокирала и самите агенти кои биле задолжени за нејзината кариера.

Повеќе...

kajli.100Кардашијан сестрите во последно време ја затворија приватноста, па така и Кајли Џенер успеа сите фанови да ги стави во дилема.

Повеќе...

antoni.00Австралиската манекенка и дизајнерка Имоген покажа како изгледа кога не може да се одлучи што да облече за излегување.

Повеќе...

 viki01Додека сите позираат во пооблечено издание во овој период од годината, Викторија Лоба тргна „контра“ актуелноста и се раслече за уште една импресивна и жешка фотосесија.

Повеќе...

dzon.snouЅвездата на „Игра на тронови“, Кит Харингтон, се најде во центарот на вниманието изминатиот викенд, откако беше снимен пијан во бар.

Повеќе...

blanka.09Пред два дена беше одржано престижното доделување на наградите “Златни глобуси” каде славните дами одлучија да се појават на црвениот тепих во црни фустани како знак на протест и подигнување на свеста за овој проблем.

Повеќе...

hali.beri51. годишната актерка Хали Бери одсекогаш изгледала одлично, но се создава впечаток дека таа како што старее е се поубава.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа