Трач

devojka.zatvorenik01Џереми Микс (33) е познат во јавноста како "најзгодниот затвореник", а откако неговата фотографија го обиколила светот, тoj станал манекен.

Повеќе...

olivija.deckoАмериканската медиумска агенција „Њу ајдија“ минатиот месец во камп во Мексико фотографирала маж кој многу наликува на 60-годишниот камерман Патрик МекДермонд, поранешното момче на актерката и пејачка Оливија Њутон-Џон (69), кој исчезнал пред повеќе од 12 години.

Повеќе...

sia07Популарната австралиска пејачка Сиа (41) ги претекна хакерите кои го пробиле нејзиниот телефон и компјутер во побарувачка на интимни фотографии на познати личности, и објави на Твитер една од своите голи фотографии сосема бесплатно.

Повеќе...

kunis.0611Според зборовите на актерката, идејата да отпатуваат во Украина била на нејзиниот маж, Ештон Качер за време на снимањето во Унгарија ова лето, па парот се одлучил да ја посети Украина.

Повеќе...

dzulijana.0611Џулијана Маргилес, ѕвездата од ТВ серијата "Добрата сопруга", изјавила дека Стивен Сигал непријатно ја изненадил кога за прв пат се запознале.

Повеќе...

lopez.04Една од најпознатите жени на странската музичка сцена, Џенифер Лопез, и Алекс Родригез се најдоа на насловната страна на најновото издание на познатиот магазин „Vanity Fair“.

Повеќе...

dara.04Откако својата линија ја доведе до совршенство, Дара Бубамара се почесто ги „чести“ своите фанови со провокативни фотографии.

Повеќе...

luka.0411Лепа Лукиќ пред бракот со естрадниот менаџер Владо Перовиќ била мажена за сега покојниот Томи Лукиќ, со кого преживеала вистински пекол.

Повеќе...

dzoli.04Додека Бред Пит го поврзуваа со различни и голем број на жени по разделбата со Џоли, во љубовниот живот на Анџелина немаше некои интересни случувања.

Повеќе...

dara.0311Пејачката Дара Бубамара за потребите на својот нов спот реши да го привлече вниманието на необичен начин. Сликата која ја објави на Инстаграм ги зачуди сите.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа