Трач

selma.02Салма Хајек 2017 година ја затвори со фотографија од одморот во Мексико, со која докажа дека и на 52 години изгледа одлично.

Повеќе...

ceca.2919Цеца ги изненади фановите на Инстаграм со својата нова објава. Фолкерката сподели фотографија на која позира качена на маса.

Повеќе...

jelena.29Јелена Ѓоковиќ на својот официјален Инстаграм сподели фотографии како ужива со својот син и сопруг во Дубаи на прекрасно зајдисонце.

Повеќе...

adelina.2912Аделина Таири пред неколку недели ја објави свршувачката, а вчера го кажа и судбоносното „ДА“. Пејачката на Инстаграм објави фотогрфија со која потврди дека стапи во граѓански брак.

Повеќе...

srbinka.28Веќе 28 години наназад критичарите собрани во The Independent Critics, односно TC Candler, кој на социјалните мрежи го следат половина милион луѓе, составуваат листа на сто најубави жени на светот. На крајот од оваа 2017 која е на три дена од целосно заминување, направија листа на најубавите од најубавите во светот на музиката, филмот и модата.

Повеќе...

anastasija.2812Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, секојдневно на социјалната мрежа Инстаграм ги бомбардира фановите со објави од своето секојдневие.

Повеќе...

sonja.2812Софија Вуксановиќ неодамна го прослави своето полнолетство, а нејзината мајка откри дека успеала да организира се во тајност, за да може да ја изненади ќерката.

Повеќе...

kralsko.27Кој би рекол дека некој важен лик од кралското семејство не би го следел протоколот кога станува збор за официјални појавуавња.

Повеќе...

rijana.2712Додека повеќето луѓе денес внимаваат колку многу изедат за време на славите и празниците, Ријана качила неколку килограми, и судејќи по тоа како се однесува, воопшто не е загрижена.

Повеќе...

megan.fotkiМеган Маркл е на добар пат да го оствари сонот што го има секое мало девојче и ќе се омажи за вистински принц. Актерката полека, но сигурно се навикнува на новата улога на член на британското кралско семејство.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа