Трач

amber.0331-годишната актерка Амбер Херд ја шокирала јавноста со нејзините најнови фотографии, а поранешната сопруга на Џони Деп воопшто не личи на себе, и тешко е во неа да се препознае поранешната убавица.

Повеќе...

ana.rastaПоминаа речиси година дена од бракот на Ана Николиќ и Стефан ѓуриќ Раста, период по кој пејачата сватила дека тој не е човекот со кој сака да остари.

Повеќе...

instagram.0311Микаела Шефер е позната како голем егзибиционист, старлета од Германија која често се соблекува гола но овој пат таа ги поминала сите граници.

Повеќе...

kendis.01Славната манакенка Кендис Сванеапол неодамна стана мајка, а денес се соочува со остри критики поради јавните фотографии каде го дои синот. Но таа воопшто не се срами од тоа, па го прави кога е на ревија, на плажа или во природа.

Повеќе...

antonio.banderas01Антонио Бандерас бил забележан со избричена глава на снимањето на втората сезона на Genius.

Повеќе...

seksi.igrackiМалку љубов кон самите себе никогаш не е на одмет. Тоа го знаат и славните ѕвезди, кои често пати признаваат дека употребуваат различни секс играчки.

Повеќе...

ilizabeta.02Творецот на најскапата ТВ емисија досега на „Нетфликс“ за шесте децении владеење на актуелната британската кралица Елизабета Втора, Питер Морган, во интервјуто за „Сандеј тајмс“ ја нарекол жена со „ограничена интелигенција“, додавајќи дека кралското семејство е „една нарушена институција“.

Повеќе...

cuvarka.plazaКанадската тенисерка Ежени Бушар ги израдува своите фанови на социјалните мрежи со секси фотографија.

Повеќе...

nikol.01Никол Шерцингер, која е на прагот на петтата деценија од животот, вели дека се гордее со својата физичка форма и открива дека ја одржува тренирајќи со поранешниот капитен на англиската фудбалска репрезентација, Дејвид Бекам.

Повеќе...

sandra.fustanceСексипилната пејачка Сандра Африка објави нова фотографија на Инстаграм и направи вистински бум на оваа социјална мрежа.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа