Трач

mel-gibson-sud-spogodba-thumbАктерот се обидува да ја заборави Оксана, со жена што личи на неа...

Повеќе...

Деми Мур изневерила прва - Ештон и враќаАферите на Ештон Качер веќе им се познати на сите. Од време на време се појавува некоја девојка со која имал секс и ја продава приказната за лудата ноќ со него. Последната на списокот беше 22 годишната Сара Лил. Девојката од Тексас раскажа сè за сексот без кондом и желбата на Ештон да има секс во тројка со нејзе и нејзината пријателка.

Повеќе...

vlijatelni-thumbПретседателот на Соединетите Американски Држави се наоѓа на врвот на листата на магазинот „Форбс“ за 2011.

Повеќе...

Девојка тврди дека Џастин Бибер е татко на нејзиното бебеЕдна обожавателка на Џастин Бибер во Америка побарала од судот да и нареди на младата поп ѕвезда да направи тест за татковство, тврдејќи дека токму Џастин е татко на нејзиното тримесечно бебе.

Повеќе...

Скарлет Јохансон призна дека голите фотки ги пратила на бившиот сопругСкарлет Јохансон признала дека нејзините голи фотографии кои неодамна беа објавени, биле наменети за нејзиниот бивш маж, Рајан Рејнолдс.

Повеќе...

Ким Кардашијан не заработла ниту долар од нејзината свадбаКрис Џенер, мајката на Ким Кардашијан застана во одбрана на својата ќерка која одлучи да се разведе од кошаркарот Крис Хамфрис по само 72 дена брак.

Повеќе...

Хју Грант стана татко на 52 годиниХју Грант станал татко, а среќната вест дека конечно има дете, односно девојче, 51 годишниот глумец усоеал да ја крие цел месец. Идентитетот на мајката не е познат, но извор близок до Грант потврдил дека актерот веќе не е во врска со неа - пренесува US Weekly.

Повеќе...

Деми Мур се забавува без неверниот сопругИ покрај сите проблеми кои ја мачат во последно време, Деми Мур минатиот петок одлично се забавувала на журката на Мајк Мелдман, секако без својот неверен сопруг, Ештон Качер.

Повеќе...

miley-cyrus-halloween-2011-thumbНе се работи за костум на медицинска сестра, ниту стјуардеса или полициски службеник, а Мајли Сајрус изгледа неодоливо привлечно на една забава по повод Ноќта на вештерките.

Повеќе...

Бред Пит им ги сокрил компјутерите на своите децаБред Пит смета дека неговите шест дечиња поминуваат премногу време играјќи  компјутерски игри, па затоа им забранил пристап до компјутерот.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа