Трач

will-smith-shamarВил Смит, доброто момче од Холивуд, синоќа ги изненади сите присутни на премиерата на „Луѓе во црно“ во Москва. Тој му удри шлаканица на еден репортер кој се обиде да го бакне, додека Вил чекореше по црвениот килим.

Повеќе...

Роберт Патисон забранил фотографии на кои му се гледаат брадавиците?Роберт Патисон очигледно нешто помешал. Верувале или не, тој забранил да се објават фотографии на кои му се гледаат брадавиците.

Повеќе...

sestra-balotelli-thumbПровокативни фотографии од сестрата на Марио Балотели и неговата поранешна љубовница Сара Томази, покажуваат дека добриот вкус за жени им е семејна „маана". Италијанската убавица, која беше во врска со Супер Марио пред тој да ја замени со Рафаела Фико, уживаше на убав спа третман со Абигејл Баруа.

Повеќе...

Ријана заврши во болница по забава во ЊујоркРијана заврши во болница во Њујорк по NYC Met Galа забавата. За ова први дознале нејзините обожаватели кога Ријана на Твитер објавила фотографија од инфузијата во нејзината рака.

Повеќе...

boki-rashlapan-thumbБоки 13-ка добиваше закани од сите страни дека ќе биде истепан и тоа конечно му се случи. Српски Ало пренесува фотографија на која се гледа помодрената усна на Боки, но сè друго и не изгледа особено страшно.

Повеќе...

riri-stripers-thumbРијана завчера во еден клуб во Њујорк решила да се забавува колку што може повеќе, апсолутно не грижејќи се за тоа кој што мисли. Всушност ова е лага. Нејзините твитови и фотографи покажуваат дека и тоа како и е грижа кој што мисли, ама се потруди сите не само да мислат, туку и да бидат сигурни во тоа дека таа е далеку од било каков пример за општеството и младината.

Повеќе...

Ријана ќе глуми негативец во „Fast and Furious 6“Британскиот таблоид „The Sun“ тврди дека Ријана ќе добие една од главните улоги во новото продолжение на „Fast and Furious“.

Повеќе...

backstreet-reunite-thumbКевин Ричардсон, највозрасниот член на Бекстрит Бојс се враќа во бендот откако во 2006 година ги напушти за да „се посвети на следното ниво од неговиот живот“.

Повеќе...

DanielRadcliffe-roman-thumbДодека Џ.К. Роулинг, авторот на популарниот серијал книги за Хари Потер, ја подготвува својата прва книга за возрасни "The Casual Vacancy" („Вообичаениот одмор“), можно е наскоро да добие конкуренција.

Повеќе...

Вака се забавува Ријана (фото)„Ова е моето место за забава“ - напишала Ријана на Твитер под фотографијата на машка глава меѓу своите нозе која ја објавила самата. 

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа