Трач

Кели Брук постави топлес фотографија на ТвитерАтрактивната Кели Брук на Твитер поставила своја топлес фотографија за да им докаже на своите обожаватели дека тоа е навистина нејзин профил.

Повеќе...

Не сум била сама од мојата 19-та годинаШарлиз Терон ја краси новата насловна страница на Вог за кој отворено зборува за прекинот на долгогодишната врска со глумецот Стјуарт Таусенд и за тоа како е прв пат сама од 19 години.

Повеќе...

Роберт Патисон: Почнав да глумам поради девојкитеРоберт Патисон, кој благодарение на уогата на вампирот Едвар Кулен, е обожуван од тинејџерките, но и од оние кои одамна ги поминале тинејџерските години, вели дека во младоста мислел дека ќе биде музичар.

Повеќе...

Џорџ Клуни: Првиот оргазам го имав на шест годиниЏорџ Клуни во интервју за списанието Rolling Stone открил дека првиот оргазам го имал на шест години, а ја изгубил невиноста на 16.

Повеќе...

50 Cent инспириран од својот син пишува книга за насилниците50 Cent решил да пишува книга за насилниците и хулиганите. Инспирацијата за ваквиот чекор ја добил од својот 14 годишен син Маркиз Џексон кој на училиште честопати гледал како неговите соученици се малтретирани од школските „фраери“.

Повеќе...

Џастин Бибер со согласил да направи тест за утврдување на татковствоЏастин Бибер неодамна се соочи со голем скандал кога беше обвинет од Марија Јитер дека е татко на нејзиното бебе. Токму затоа тој решил да направи тест за татковство кој конечно ќе ја покаже вистината и ќе ги замолчи сите трачеви.

Повеќе...

Докторот на Мајкл Џексон прогласен виновен за убиство од немарностПорота составена од пет жени и седум мажи ја донесе конечната одлука - докторот на Мајкл Џексон, Конрад Мареј е виновен за убиство од небрежност.

Повеќе...

Линдзи Лохан непоканета се појавила на забавата на Лео Ди Каприо и направила скандалИако за неколку дена ќе биде зад затворските решетки, Линдзи Лохан одлучила времето кое што и преостанува на слобода да го искористи за максимално уживање, па така непоканета се појавила на забавата на Леонардо Ди Каприо организирана по повод неговиот нов филм „J. Edgar“.

Повеќе...

mel-gibson-sud-spogodba-thumbАктерот се обидува да ја заборави Оксана, со жена што личи на неа...

Повеќе...

Деми Мур изневерила прва - Ештон и враќаАферите на Ештон Качер веќе им се познати на сите. Од време на време се појавува некоја девојка со која имал секс и ја продава приказната за лудата ноќ со него. Последната на списокот беше 22 годишната Сара Лил. Девојката од Тексас раскажа сè за сексот без кондом и желбата на Ештон да има секс во тројка со нејзе и нејзината пријателка.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа