Трач

Никогаш нема да пеам за секс, дрога или алкохолЏастин Бибер се приближува до својот 18-ти роденден, но во интервју за списанието V вели дека нема намера да ги промени своите ставови.

Повеќе...

karleusa-thumbВо морето „сензации“ кои ги пеат песните на Адел, заплива и Јелена Карлеуша...

Повеќе...

Кети Пери сака да се смири со Расел Бренд?Според британските таблоиди, една пријателка на Кети Пери открила дека таа сака да остане во брак со Расел Бренд којшто неодамна и официјално поднесе барање за развод. Наводно таа одлетала од Америка во Велика Британија за да се смири со него.

Повеќе...

kim-razvod-thumbКим Кардашиан во своето реално шоу признава декa бракот со кошаркарот Крис Хемфрис е избрзана одлука.

Повеќе...

lima-jaric-thumbБрачниот пар Лима-Јариќ се често далеку еден од друг поради професионалните обврски, но кога се заедно...

Повеќе...

Чарли Шин вели дека веќе не е лудЧарли Шин повторно изненадува! Тој тврди дека целосно се променил и дека веќе го нема стариот Чарли поради чие однесување доби отказ од серијата „Два и пол мажи“.

Повеќе...

demi-kniga-thumbСлавната актерка потпишала договор со една издавачка куќа во кој стои дека ќе пишува книга за бракот со актерот Ештон Качер.

Повеќе...

kanye-zavisnik-thumbЛуѓето кои го следат популарниот пејач на оваа друштвена мрежа се изначитале „твитови“, на петти јануари кога Kanye објавувал три часа без престан...

Повеќе...

bruce-emma-thumbАктерот Брус Вилис наскоро ќе стане татко - и тоа по четврти пат.

 

Повеќе...

ron-hermiona-thumbНа Анџелина и Бред им „помина“ времето, ова е ера на Хермиона и Рон!

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа