Трач

Скарлет Јохансон призна дека голите фотки ги пратила на бившиот сопругСкарлет Јохансон признала дека нејзините голи фотографии кои неодамна беа објавени, биле наменети за нејзиниот бивш маж, Рајан Рејнолдс.

Повеќе...

Ким Кардашијан не заработла ниту долар од нејзината свадбаКрис Џенер, мајката на Ким Кардашијан застана во одбрана на својата ќерка која одлучи да се разведе од кошаркарот Крис Хамфрис по само 72 дена брак.

Повеќе...

Хју Грант стана татко на 52 годиниХју Грант станал татко, а среќната вест дека конечно има дете, односно девојче, 51 годишниот глумец усоеал да ја крие цел месец. Идентитетот на мајката не е познат, но извор близок до Грант потврдил дека актерот веќе не е во врска со неа - пренесува US Weekly.

Повеќе...

Деми Мур се забавува без неверниот сопругИ покрај сите проблеми кои ја мачат во последно време, Деми Мур минатиот петок одлично се забавувала на журката на Мајк Мелдман, секако без својот неверен сопруг, Ештон Качер.

Повеќе...

miley-cyrus-halloween-2011-thumbНе се работи за костум на медицинска сестра, ниту стјуардеса или полициски службеник, а Мајли Сајрус изгледа неодоливо привлечно на една забава по повод Ноќта на вештерките.

Повеќе...

Бред Пит им ги сокрил компјутерите на своите децаБред Пит смета дека неговите шест дечиња поминуваат премногу време играјќи  компјутерски игри, па затоа им забранил пристап до компјутерот.

Повеќе...

valdez-jolanda-thumbШто кога ќе се спојат фудбалер и манекенка со шпанска крв?

Повеќе...

Тешко може да им се верува на мажитеСè попопуларната 25 годишна актерка, Аманда Сејфрид признава дека откако се „изгоре“ по пропаднатите врски со глумците Доминик Купер и Рајан Филипе, признава дека и е тешко да им верува на мажите.

Повеќе...

robin-williams-honeymoon-thumbРобин Вилијамс се ожени по трет пат, овој пат со графичката дизајнерка Сузан Шнајдер. По свадбата, парот замина на меден месец и тоа во градот на светлината - Париз.

Повеќе...

Лекарите и забраниле на Селма Хајек да носи високи потпетициПоради повреда на лигаментите, лекарите и забраниле на Селма Хајек да носи чевли со високи потпетици. Таквата забрана воопшто не и се допаднала и тоа таа јавно го изјавила во шоуто на Дејвид Летерман.

Повеќе...

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа