Трач

ubavica.19Италијанската манекенка е голем фан на Интер па им вети на играчите дека ќе им игра стриптиз ако бидат прваци на Италија.

Повеќе...

love.19За новогодишната кампања на магазинот "Love" ангажирана била и познатата манекенка Алексис Рен. Во провокативниот едиторијал, манекенката е полугола, нејзиниот задник е во прв план и сосема потсетува на еден "валкан танц".

Повеќе...

enrike.19Поранешната светска тенисерка број 1, русинката Ана Курникова, стана мајка на близнаци, објавува електронското издание ТМЗ.

Повеќе...

mina.kostik18Фолк пејачката Мина Костиќ со својот поранешен партнер Игор ја има осумгодишната ќерка Анастасија, а сега откри информација кое ги изненади сите.

Повеќе...

Niki.18Пејачката Ники Минаж е позната по својот голем задник, но сега се реши да ги потсети фановите дека има и друг адут - градите.

Повеќе...

jurizan.1512Порно актерката Јуризан Белтран е пронајдена мртва во станот во кој престојувала во Лос Анџелес, а постои сомнение дека се предозирала со лекови или дрога.

Повеќе...

vilijams1.5Серена Вилијамс во својата најнова реклама ја потенцира моќта на жените и се обраќа на нејзината ќерка. Рекламата во која се појавува славната тенисерка е дел од кампањата „Sisters in sweat“ за промовирање на новото партнерство со Awesomeness TV.

Повеќе...

robi.vilijamsБританската поп-ѕвезда Роби Вилијамс во интервју за лондонски „Сан“ откри дека неговата турнеја „Heavy Entertainment Show“ беше прекината во септември, бидејќи лекарите откриле „абнормалности“ во неговиот мозок.

Повеќе...

selma11Актерката Селма Хајек се приклучи на групата холивудски актерки кои изразија обвинувања за сексуално вознемирување и сексуални напади на продуцентот Хари Вајнстин, нарекувајќи го „чудовиште“.

Повеќе...

amanda.14Аманда Холден (46), британска водителка и пејачка, беше во центарот на вниманието при доделувањето на „Attitude“ наградите и забавата која по тој повод се одржа во Лондон.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа