Трач

bijons.2001Бијонсе беше дел од хуманитарниот концерт Tidal x Brooklyn, кој се одржа во „Барклис центарот“ во Бруклин.

Повеќе...

bremena.20Српската актерка Нина Јанковиќ на интересен начин им соопшти на фановите една прекрасна вест.

Повеќе...

anastasija.cecaМладата убавица Анастасија Ражнатовиќ е воспитувана според високи морални вредности, што сведочи и нејзиниот близок однос со својата мајка, пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Повеќе...

seka.20Пејачката Светлана Сека Алексиќ ги заинтригира своите фанови со фотографија која ја споделила на Instagram, а на која открива сѐ, а ништо не покажува.

Повеќе...

viktorija.19Викторија Бекам се најде на мета на строги осудувања и безмилосни критики заради една фотка од нејзиниот син Круз.

Повеќе...

igor.19Пејачот Драган Којиќ Кеба, насекаде во јавноста зборува дека ја обожава својата снаа Северина и дека се во одлични односи. Кеба дури говорел дека со избраничката на својот син ќе сними дует кога ќе имаат добра песна.

Повеќе...

bred.pit19Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се разведат, сепак, се чини дека актерот продолжил понатаму. со животот.

Повеќе...

goca.trzan19Славната пејачка Гоца Тржан неодамна јавно призна како била жртва на семејно насилство кое и го правел поранешниот сопруг Иван.

Повеќе...

robert-de.niroРоберт де Ниро  се најде среде скандал откако е откриена неговата поврзаност со еден меѓународен синџир на проституција. Станува збор за агенција која ангажира малолетници за сексуални активности со богати клиенти.

Повеќе...

ivana.pukanje0Пластичниот хирург, 58-годишниот Срѓан Цветановиќ на почетокот на септември пукаше во актерката Ивана Панзаловиќ, со која воедно беше верен, а веднаш потоа изврши самоубиство со пиштолот кој илегално го поседувал.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа