Трач

zlata.8Сексипилната Злата Аранѓеловиќ, најмалата ќерка на Зорица Брунцлик, на својот Инстаграм профил поставила најпровокативна фотографија до сега, која и тоа како привлекла внимание.

Повеќе...

britni.8Славната пејачка Бритни Спирс им открила на своите многубројни фанови што прави во слободното време. Таа на Инстаграм објавила една секси снимка на која се гледа како црта.

Повеќе...

zenska.8Манакенката Тали Ленокс која е препознатлива како ќерка на Ени Ленокс учествувала во кампањата на брендот "Agent Provocateur".

Повеќе...

majkl.77Мајкл Фасбендер се ожени со својата девојка Алисија Викандер. Парот е заедно од 2014 година и хемијата настанала кога го снимале заедничкиот филм "The Light Between The Ocean".

Повеќе...

lejla.01Славната фолк ѕвезда од овие простори, Халид Муслимовиќ, и неговата сопруга Аделиса минатата година во голем стил во Приједор го прославија 18 роденден на нивната ќерка, а ние ви претставуваме како изгледа миленичката на Халид Лејла.

Повеќе...

seka.16Иако сексипилната пејачка се породи пред една година, таа покажа дека со труд може да се постигне се, па така ја покажа линијата на која може да и позавиди било која жена.

Повеќе...

vinona16На прашањето во интервју за британското списание “Мари Клер” каде мисли дека ќе биде по 10 или 20 години, 45-годишната актерка вели дека не знае дали светот ќе постои до тогаш. Таа вели дека не прави многу планови за својата иднина и дека нејзината кариера не оди “стратешки”. 

Повеќе...

alPacino.1601Славните актери Ал Пачино и Роберт де Ниро по 9 години се повторно заедно на сет, а славните актери ги споил режисерот Мартин Скорсезе.

Повеќе...

aleksi.08Инстаграм заводничката Алексис Рен си ги оствари своите соништа и за првпат ќе се појави во изданието на Sports Illustrated Swimsuit за 2018.

Повеќе...

dilan.07Лук Пери, актерот кој стана миленик на жените во улогата на заводникот Дилан од легендарната тинејџерска серија „Беверли Хилс 2010“, денес слави 51. година, а оние кои не го виделе долго сигурно прилично ќе се изненадат од неговиот сегашен изглед.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа