Трач

edita.1410Пејачката Едита Арадиновиќ ја раскина долгогодишната врска со момчето за кое тврдеше дека ќе се мажи и дека ако треба и ќе ја смени верата. Сепак тие неодамна се разделија, како што тврдат поради далечината.

Повеќе...

skijacka.08Германската скиорка Лиса Цимерман  која го освои златото во 2015 и стана светска шампионка во скијање овој пат успеала да го одвлече вниманието објавувајќи фотографија каде е потполно гола. 

Повеќе...

jk.15Јелена Карлеуша пристигна на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ дотерана во стајлинг кој пак предизвика коментари во јавноста.

Повеќе...

sindi.kСупермоделот Синди Крафорд за првпат отворено прозбори за професионалното деби на нејзината ќерка во модниот бизнис.

Повеќе...

kejt.toples1Сексипилната убавица Кејт Аптон направила топлес  фотосесија за познатото списание "Sports Illustrated" на Аруба. Убавицата ги сокрила своите гради со рацете додека позирала на карпите на прекрасната плажа, но силните бранови и ветерот го направиле снимањето уште поинтересно.

Повеќе...

aca1501Аца Лукас во два часот наутро е фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка. По разговорот девојката влезе во аптека, а тој додека ја чекаше зборуваше на телефон па не ги забележа папараците.

Повеќе...

Kendl0.12Кендал Џенер која напорно работеше за да биде дел од ангелите на „Victoria’s Secret“ оваа година ќе го пропушти шоуто. Како што велат извори блиски до брендот за долна облека, моделот оваа година не се појавила ниту на аудицијата.

Повеќе...

rozga.12Јелена Розга неколку години беше во врска со Стјепан Хаусер, но оваа недела одекна веста дека парот се разделил.

Повеќе...

delevin.1225. годишната манекенка и актерка Кара Делевин исто така го обвини филмскиот продуцент Харви Вајнштајн дека се обидел да посегне сексуално кон неа, по деловна средба за филм.

Повеќе...

torn.10Со распуштена журка во Лос Анџелес американската глумица и модел, Бела Торн го одбележала својот 20.ти роденден. Во потполно нејзин стил, доста смело и слободно била фатена во "жешки" акции со youtube ѕвездата Тана Монгеа.

Повеќе...

skopskaLinijabanerMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа