ТВ

nesa2703Најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“ ги угости популарниот стенд-ап комичар Неша Бриџис и еден од нашите најпознати пејачи, Даниел Кајмакоски.

Повеќе...

eden.naeden24И оваа сабота ве очекува уште едно супер издание на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на Еден“. Овој пат Жаре ги угости најдобриот стенд-ап комичар на Балканот, популарниот Неша Бриџис и еден од нашите најдобри вокали, Даниел Кајмакоски.

Повеќе...

boki.20Гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго.

Повеќе...

milan.13Ѕвездите од Певај Брате, Зона Замфирова и многу балкански претстави и филмови - Милан Калиниќ и Милан Васиќ беа гости во Еден на Еден.

Повеќе...

milan10Нема да погрешите ако и оваа сабота во 19 и 15 часот бидете пред малите екрани и гледате „Телма“. Гости на Жаре во „Еден на Еден“ се двајцата познати актери од Србија, Милан Калиниќ и Милан Васиќ. Ѕвездите од Певај Брате, Зона Замфирова 2 и други проекти богами имаа што да кажат и прераскажат.

Повеќе...

edennaeden06Во саботната епозода, гости на Жаре му беа водителите на утринските програми на „Канал 5“ и „Телма“, Милена Антовска, Роберт Јанков, Марко Марк и Елена Вишка.

Повеќе...

edennaeden.03Оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на Еден“. И овој пат, многу гости, многу анегдоти и многу смеење.

Повеќе...

porno.snimka02Сексот во реалните шоуа оддамна веќе не е табу тема, а учесниците во нив го практикуваат се почесто со цел подобро да се позиционираат и наметнат кај публиката и гласачите. Но, на нивна жал, не оставаат сите „акции“ ист впечаток.

Повеќе...

turska-27Во саботата имавте прилика да ја погледнете најновата епизода од ток-шоуто „Еден на Еден“, каде гостин беше легендарниот српски пејач Мирослав Илиќ.

Повеќе...

miroslav.24Го викаат кралот на боемската музика и со право, бидејќи во времето на Југославија, но и денеска, важи за еден од најбараните изведувачи. Помладите можеби не знаат, но се работи за човекот со повеќе продадени албуми од било кого од екс-ју просторите.

Повеќе...

tisinaBaner

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа