Vip

Фудбалскиот клуб Вардар Ве информира дека од денеска цената на билетите за натпреварот од плеј-офот од Лигата на Европа помеѓу Вардар и Фенербахче изнесува 300 денари.

Оваа цена ќе важи за сите трибини од "Телеком Арена". Воедно Ве информираме дека при купување на билет мора да приложите документ за идентификација (лична карта, пасош).

Сите кои имаат купено билети со старата цена, ќе им бидат рефундирани средствата од понеделник од 12 часот на билетарницата на СЦ "Јане Сандански" во Скопје.

Од Вардар уште еднаш апелираат за фер и коректно навивање од трибините на мечот со Фенербахче.

Да покажеме респект и да спречиме нови ригорозни казни кон Вардар од страна на УЕФА.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа

banerMasaMedo

AcaLukasIRadmila