Останати спортови

savani-thumbПред два дена, на одбојкарскиот натпревар во Белград помеѓу екипите на Црвена Ѕвезда и Лубеа, Кристијан Савани, играчот од гостинскиот тим покажа дека поседува талент и за други, многу повеќе платени спортови. Во еден момент од мечот направи потег на кој можат да му позавидат многу фудбалски ѕвезди.

Повеќе...

vaterpoloСе е подготвено за старт на 29-то Европско Првенство во ватерполо кое ќе се оддржи од 29 август до 11 септември во Загреб.

 

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа