kire-lazarov-malaМожеби најдобриот ракометен пенал некогаш изведен. Нашиот Кире Лазаров постигна фантастичен гол на натпреварот против Португалија, каде што нашата репрезентација го обезбеди пласманот на Европското првенство во Данска, следната година.

 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа