Охридската полиција поднесе кривична пријава против 25-годишниот стружанец Н.В. поради обид за силување.

siluvanje1-500

Кон крајот на декември минатата година, стружанецот дошол во куќа во Охрид во која престојувала 33-годишната Б.Р. од Кавадарци.

Младиот стружанец со употреба на сила се обидел да ја силува девојката, но откако истата му се заканила дека ќе вике полиција, тој си заминал од станот.

Извор: Курир

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа