Три годишно дете почина вчера попладне откако врз него паднала метална врата.

policija

Несреќата се случила во Скопје на ул.„Раштански пат“ кога влезната метална врата од куќата на Е.И. паднала врз две деца.

Три годишниот Бесир по тешките повреди починал на лице место, а шест годишниот А.И. со повреди бил хоспитализиран во Градската болница.

Извор: Курир

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа