СВР Велес поднесе кривична пријава против К.Р.(37) од Неготино поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“.


На 24.04.2016 година, во својот двор пријавениот во два наврати пред две малолетни лица вршел полови страсти.

Извор: КУРИР

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа