Хорор ја потресе Македонија кога полицијата информираше дека 48-годишниот монструм С.Т. ја силувал неговата мајка, која е болна и изнемоштена.


За жал, 75-годишната мајка С.Т. вчера околу 15 часот, починала по доживеаната тортура.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатата е дадено за обдукција.

Извор: КУРИР

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа