СВР Куманово поднесе кривична пријава против 21-годишниот А.А. со живеалиште во Австрија, кој на 08.08. годинава околу 09 часот и 30 минути, во соба во мотел во селото Проевце, кумановско, силувал девојка.

Полицијата информира дека насилникот побарал од 21-годишната Љ.С. од село Ваксинце да имаат интимни односи, но таа не прифатила.

Потоа А.А. ја силувал.

Извор: КУРИР

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа