Ј.Ј. вчера попладнето пријавила дека на ул.„Брсјачка Буна“, нејзиниот сопруг Н.М. ја полеал нивната куќа со бензин и истата ја запалил, по што куќата целосно е опожарена.

Од страна на екипи на Територијална противпожарна заштита, пожарот е изгаснат.

Од полицијата информираат дека увид на лице место ќе се денес.

Извор: КУРИР

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа