Претседателот на САД Доналд Трамп ги остави својата сопруга Меланија Трамп и синот Барон да накиснат за време на невремето на меѓународниот аеродром Палм Бич во Флорида.

Првиот човек на САД го зема чадорот за да си ја заштити косата и се качи во авионот.

Неговото семејство остана на отворено.

Извор: КУРИР

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа