Забава

teretana.1601Во Пекинг почнаа да се отвораат таканаречени теретани во кутии - простор од 4 метри квадратни опремени со клима уред, лента за трчање и ТВ приемник.

Повеќе...

ucenik.15Уругвајскиот ученик Езакиел Переира благодарение на Google за само некоку часа заработи 10.000 долари.

Повеќе...

seks.hrvatska15Иако законот вели дека ако вљубениот пар одлучи на егзибиционизам и секс на јавно место, и двајцата ќе добијат казна од 800 до 1350 марки, се чини дека тоа не го уплашило вљубениот пар од Салвонски Брод, Хрватска.

Повеќе...

napad.kuce15Германскиот овчар Оден го одбранил својот дом од крадец, а неговиот сопственик, тристан Марин од Вирџинија објавил морничавo видео кое е снимено веднаш по нападот.

Повеќе...

svadba.srbijaПрасе од 200 килограми, на друг ражен јагниња, столици украсени како во хотел со пет ѕвезди, луксуз, и песни и ора и чочек.

Повеќе...

divas.14Брендот од Токио „Bo Divas“ лансираше колекција на накит наречена „Beachtail“, а го опишуваат како „секси накит за меѓуножјето“.

Повеќе...

vision.01Автомобилскиот гигант Mercedes и официјално го претстави новиот концепт за нивниот Maybach Vision модел, кој покажува многу малку – од фотографиите може да се забележи долга предница и задница, со црвена лента на средината, како и подобар увид во кабината.

Повеќе...

dete.11Роман Афанасјев (31) од сибирскиот град Зеленогорск се товари дека го довел во опасност своето 6-месечно бебе и сето тоа го снимил и објавил на Јутуб.

Повеќе...

kupvideo.09На „Телеком Арена“ во Скопје вчера се судрија најголемите европски клубови Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во рамките на европскиот Суперкуп.

Повеќе...

vlecki.09На социјалните мрежи се појави фотографија од тренингот на Реал во Скопје, на која наместо Роналдо во прв план беа познатите влечки од Чик Куманово.

Повеќе...

milenium-baner

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа