Автомобили

zakluceni.01Кошмар за секој возач е автомобилот да му се заклучи, а клучот да му остане внатре.

Повеќе...

Letrons.GaleriТурската компанија Letvision на купувачите ширум светот ќе им понуди модели од брендот BMW коишто, како Трансформерите, ќе се претвораат во големи роботи! Звучи неверојатно, зарем не?

Повеќе...

mercedes.02Дариа Радионова е голем љубител на скапите автомобили и Swarovski кристали, па токму затоа посакала да ги спои овие две свои љубови во едно нешто.

Повеќе...

avtomobili.07Грк под името Василис од некогаш популарното "Југо" направил опасна машина со 650 КС која четврт милја минува за околу 10 секунди!

Повеќе...

golf.4И покрај тоа што е застарен модел, Golf 2 е и понатаму честа глетка на нашите патишта. Сепак, ваков примерок со сигурност нема да пронајдете во нашите огласи за половни возила...

Повеќе...

bugati.10Стивен Агакани (13) е мега популарен на Instagram каде редовно објавува слики и видеа од супер автомобилите кои ги вози. И тоа прилично брзо.

Повеќе...

bmw.prisli03Откако го пронашле во запуштен во штала, тимот на BMW потполно го обновил моделот BMW 507 roadster, којшто своевремено му припаѓал на Елвис Присли додека тој служел војска во Германија.

Повеќе...

z.tyre15Во Гинисовата книга на рекорди влезе уште еден бизарен рекорд. За најскапа автомобилска гума прогласена е гумата на производителот Z Tyre која чини неверојатни 600.000 долари.

Повеќе...

bmw.15Љубителите на моделите на BMW ќе се согласат со нас дека претходната генерација од моделот M5 (E60) благодарение на фантастичниот 5.0-литарски V10 S85 агрегат важеше за BMW со најдобар звук, на сите времиња!

Повеќе...

autobrake.testingИнститутот за осигурување за безбедност на пат ја објави листата на најбезбедни автомобили за 2016.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа