Хумор

pijan.pol1Пијан старец се обидел да воспостави ред како сообраќаен полицаец и се обидел да го регулира сообраќајот на една раскрсница во скопската населба Маџари. На фотографиите може да се види како човекот ги упатува возилата на каде да се движат.

Повеќе...

LvGNscreen.1Три весели баби изгледа знаат како да „уживаат“ во животот па одлучиле да го искористат тоа што во американската држава Вашингтон марихуаната е легална и за прв пат ја искусиле оваа супстанца.

Повеќе...

none.off1- Мојата сопруга е најубавото суштество кое го познавам и обожавам да ја гледам колку е природна напиша еден корисник под видеото кој го објави на кое се гледа како неговата жена рапува во кола.

Повеќе...

mk.enДали некогаш сте пробале или сте се запрашале како би звучеле македонските народни песни на на англиски јазик?

Повеќе...

super.m01Супер Марио е вистински хумористичен лик во реалниот живот, а ни брат му Луиџи не заостанува.  Видеото ќе ви разјасни за што станува збор...

Повеќе...

cg-thumbКако Црногорците се справуваат со есенските лисја? 

 

 

 

Повеќе...

Кога цревото на бензиска ти е прекратко и те мрзи да го помрднеш автомобилот едно метро... се што ти остана е креативноста, што ќе направиш?

Повеќе...

most-debarДодека тој го изведува „зафатот“ неговиот пријател го снима со мобилен.

Повеќе...

pegadinha.incendioАвтомобилот не е најпосакуваното и најудобното место за секс, но некогаш е единственото достапно место за оваа акција. Но по ова видео верувам дека ќе се запрашате каде го паркирате автомобилот за тие „жешки“ моменти.

Повеќе...

se.za1Станува збор за серијал кој оди на една бугарска ТВ станица, а е емисија која по многу нешта е слична варијанта на српската „Се за љубов“. Овој пат – на бугарски начин.  Откако ќе ја погледнете, не ќе можете да се запрете од смеење, иако не се работи за хумористична серија.

Повеќе...

cinedays

ceca

taks 300x250

cetinski

do-balcak

Мисла на денот
Виц на денот
Стрип на денот
Фото на денот
Со желба за знаење
galerija
  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа