Виц на денот

trpe-trpana copyСе буди Трпана среде ноќ цела исплашена и испотена и го буди Трпе, велејќи му:

Повеќе...

programer-thumbЗошто и програмерите кликаат? Што рековме? Казна за паркирање!

Повеќе...

tvrdВлегува човек во продавница за да купи леб.
Купувачот
- Добар ден, леб имате?
Продавачот
-Да се разбира.

Повеќе...

maz copyСо оваа моја судбина, да учествувам во по*** филм

Повеќе...

baba copyВозач на камион менува гума во една студена зимска ноќ и се присетува:

Повеќе...

chasha.kafe.zdravi.arteriiПлавуша оди на кафе. Порачува нормално кафе. Келнерката ѝ го носи.
Плавушата:
- Извини ама ова кафе мириса на пенис...

Повеќе...

plavusa.vicЗошто плавуша истура вода во компјутерот?

Повеќе...

masa.vicПошол Хасо на гости кај Фата и Мујо.

Повеќе...

decko.devojce2По една луда ноќ, дечкото ја прашува девојката:
-Ај сега кажи ми колку си имала пред мене?

Повеќе...

pijan.covekСе јавува пијаница во советувалиште за алкохоличари.
- Ало, дали тоа е советувалиштето за алкохоличари?

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа