Виц на денот

rsz_e_dedo_dedo

Дедо од 82 години му се фали на својот доктор, како ја затруднел неговата 60 години помлада сопруга

Повеќе...

prska-thumbИде наркоман во парк и прска со прскалка. До него се доближува друг човек и го прашува: Извинете господине, зошто прскате, против што прскате?

Повеќе...

bormasina-thumbТрпе му вика на Цветко:

Повеќе...

par-thumbВчера имавме прилично добри кумановски муабети, па се решивме еден од нив да го одвоиме како денешен виц на денот. Еве го:

Повеќе...

policija-thumbПлавуша оди на интервју за работа во полиција. Шефот на полицијата:

 

Повеќе...

ucitelka-thumbНа час. Наставничката ги проверува домашните:

 

Повеќе...

finansiska-kriza-thumbКога влeгуваш во кинеска продавница и викаш...

Повеќе...

male-doctor-with-patient-thumbДокторе, имам амнезија...

Повеќе...

marihuana-thumbВо затворска ќелија разговараат тројца дечки од кои: првиот консумирал кокаин, вториот спид, а третиот марихуана.
Па едно попладне си прават муабет:

Повеќе...

cesma-vodaЦветко се јавува во водовод...

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа