Видео

lazni.jajca19Кина веќе со години наназад е позната како една од водечките земји во кои се произведува неквалитетна роба, но за жал некои работи и таму отишле премногу далеку, па според најновите информации, во оваа земја се произведуваат дури и лажни прехранбени производи.

Повеќе...

kuce.napad15Дваесетина минувачи стоеја мирно и не правеа ништо додека разбеснето куче напаѓаше човек на паркинг. Додека тој лелекаше од болки, а кучето се обидуваше да му ги растргне нозете, случајните минувачи снимаа со мобилните телефони.

Повеќе...

zmija.12Вознемирувачкото ни доаѓа од Индија кога татко од Индија со голи раце убил огромна змија, која претходно го усмртила неговиот син. Тој одлучил правдата да ја земе во свои раце.

Повеќе...

ajkula.06Порно ѕвездата Моли Кавали (36), облечена во минимална облека, снимаше под вода за потребите на еден филм за возрасни. Но, додека таа се обидуваше да се држи според сценариото беше нападната од ајкула.

Повеќе...

toples.29Додека девојката безгрижно си лежеше под сонцето во разголено издание го забележа шпионското летало над себе. Кога ќе се видите како таа реагираше на ова, од срце ќе се насмеете.

Повеќе...

pipkanje.raceНе знаеме како се нарекува оваа масажа но сепак е јасно дека ги надминува границите на професионален однос на тренерот кон неговите клиентки.

Повеќе...

sudar.devojkaВо украинскиот град Харков една девојка со своето тверкање предизвика вистински хаос во сообраќајот, вклучувајќи и страшен судар меѓу автомобил и мотор.

Повеќе...

violina.talentАдриан Машиќ има седум години и неверојатен талент. Свири виолина како возрасен, и со сигурност е наследник на 2Cellos.

Повеќе...

ubavica.rusijaИзвесен Александар Тикхомиров од Русија на својот Јутјуб канал објави видео со интимни инсерти од својата преубава девојка, како што самиот ја наслови, неговата пепелашка од Крим.

Повеќе...

kim.2004Иако Северна Кореја подолго време се обидува да покаже сила во заканите за војна со САД, ова пропагандно видео не им помага во таа намера...

Повеќе...

cuvariNaGalaksijata

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа