Руската манекенка Викторија Одинтсова (22) направи несекојдневна фото сесија висејќи од облакодер во Дубаи, а при тоа не користеше никаква заштита.

- Сè уште не можам да поверувам дека го направив тоа, напиша таа на Инстаграм, каде видеото од фото сесијата е прегледано над милион пати.

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа