И тоа само поради едно видео каде се појавува без горниот дел од костимот за капење.

ruairi-1

Австралиската манекенка Руаири Лук е забележана заедно со Скот Дисик, член на „кланот Кардашијан“ кој со Кортни Кардашијан има 3 деца и истиот се лечи од алкохол и секс.

Руаири веќе ја прогласуваат за негова нова девојка затоа што на интернетот „кружат“ видео записи каде што двајцата се топлес.

ruairi-3

Еве го видеото-главен виновник што таа се наоѓа на насловните страни на таблоидите

 

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа