Видео

snimka.0301Патник на авиокомпанијата "Ryanair" би можел да се соочи со голема казна откако, заморен од чекање да го напушти авионот, одлучил да го искористи излезот кој е наменет за во случај на опасност и притоа завршил на крилото на авионот.

Повеќе...

romee.25-годишната Romee Strijd е новата убавица која се појаува во календарот LOVEADVENT.

Повеќе...

cute.18Чарли е едно исклучително паметно и убаво куче. Ова куче не само што си игра, туку и се грижи за малото бебе Лаура.

Повеќе...

striptiz141212-от и 13-от ден од секси календарот на списанието LOVE се резервирани за Барбара Палвин и Хејли Болдвин. Остатокот од она кое треба да го видите го имате на видеата... 

Повеќе...

slatki.zivotnoСите ги сакаме животните. Им се восхитуваме кога ги гледаме и не можеме да им останеме рамнодушни.

Повеќе...

avstralija.04Додека Австралискиот парламент расправаше за озаконување на истополовите бракови, пратеникот од конзервативната владејачка коалиција си го побарал за маж 33. годишниот Рајан Болџер. Судбоносното ,,да“ на Болџер влегло во записникот од седницата.

Повеќе...

statuetka.28Со години наназад луѓето ја користат уметноста како начин да ја покажат својата благодарност за одредени луѓе и места…

Повеќе...

putin.27Претседателот на Русија е познат по тоа што не сака баш секогаш да биде опкружен со своите телохранители и тајните служби па честопати се шета меѓу луѓето без страв за неговата безбедност.

Повеќе...

palata.25Десет милиони долари вреди палатата на сега веќе поранешниот претседател на Зимбабве, Роберт Мугабе.

Повеќе...

naezi.videoМухамед Самир (14) од Карачи, Пакистан има способност сопствената глава да ја заврти за 180 степени.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа