Видео

pink.06На српската телевизија „Пинк“ , веројатно по гршка, додека одеше емитувањето во живо на „Националниот дневник“ , на мониторите во позадина беа пуштени сцени од порно филм.

Повеќе...

setanje.0311Шеф на една полска компанија наводно ѝ платил на една од своите вработени да се соблече гола и да прошета покрај машките колеги со цел да ги мотивира вработените.

Повеќе...

avtomobili.30Претседателот на Русија и еден од најмоќните луѓе на светот, Владимир Путин има големо обезбедување околу себе, а како изгледа тоа на дело, покажува и ова видео.

Повеќе...

tazno.deteЕдна видео снимка ја остави во шок целата британска јавност на која се гледа како една мајка го влече своето дете по тротоар на ремен во центарот на Ливерпул.

Повеќе...

snimka.26Фотографот од Сингапур, Арам Пан, добил дозвола од севернокорејските власти, да го сними главниот град на оваа затворена држава од воздух. Тој во рамките на својот проект наречен "DPRK 360', прелетал над градот во мал авион, при што цело време го снимал и фотографирал градот во 360 степени.

Повеќе...

talevska.16На социјалните мрежи наголеми се споделува видео во кое ќе ја видите острата реакција на Ивона Талевска која нервозно и машки треска на маса, поради лошата координација со репортерката која известувала од гласачкото место во Бутел.

Повеќе...

horor.10На интернет се појавила снимка од стаклениот мост во Кина, по кој одат група туристи. Мостот е поставен на висина од 1.179 метри над нивото на морето.

Повеќе...

tornado.0510Во централниот јапонски регион Чубу е снимен мистериозен природен феномен кој многу ги изненади Јапонците, пренесуваат тамошните медиуми кои објавија дека локалните жители кои биле сведои на цевчест облак почувствувале страв од појавата.

Повеќе...

urban.06Јозеф Урбан од Словачка стана вистинска интернет сензација откако минатиот викенд на трка во Кошице имаше мал инцидент.

Повеќе...

video.041За време на неодамнешниот масакр во Лас Вегас се случи нешто што навистина што ретко може да се види - еден од посетителите на концертот стоеше исправено додека сите останати лежеа на земја и се криеја од куршумите.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа