Видео

video.propaganda25Пјонгјанг објавил серија фотографии и видео-колажи на кои севернокорејските ракети наводно уништуваат американски бомбардери и носачот на авион "Карл Винсон".

Повеќе...

pcelicka.MajaЕдна мајка во популарниот цртан филм „Пчеличката Маја“ здогледала машки полов орган, па тоа веднаш го споделила со луѓето на Фејсбук.

Повеќе...

talent.22Десетгодишната Анџелика Хејл го оставила без текст жирито на музичкото шоу “America’s Got Talent” кога го отпеала популарниот хит “Symphony”.

Повеќе...

stjuard.16Германскиот авио-превозник „Кондор“ започна  истрага после избивањето на гласините околу можниот секс скандал во својата компанија.

Повеќе...

embros.15Лажен порно продуцент од Мисури, е осуден на 10 години бидејќи измамил десетина жени барајќи од нив да ги провери нивните способности за глума.

Повеќе...

plivanje.0409Кога кај 20-годишниот Захари Кингсбури била пронајдена дрога избегал од автомобилот на плажата и влегол во море, наведува полицијата во Северна Каролина. Сепак, надзорната камера на дронот покажала дека полицајците не биле единствени што го бркале.

Повеќе...

pari.2908Флојд Мејведер ја доби пресметката на векот со Конор Мекгрегор и го запиша неговото име во друштвото на милијардери, благодарение на заработката од дуелот со Мекгрегор.

Повеќе...

devojka.zezancija23Се почесто на каналите на YouTube се појавуваат видеа од љубовни двојки кои на интересен начин сакаат да го привлечат светското внимание.

Повеќе...

devojka.klipБели хеланки, црвен градник и музика на Мајкл Џексон во позадина...

Повеќе...

seks.hrvatska15Иако законот вели дека ако вљубениот пар одлучи на егзибиционизам и секс на јавно место, и двајцата ќе добијат казна од 800 до 1350 марки, се чини дека тоа не го уплашило вљубениот пар од Салвонски Брод, Хрватска.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа