Видео

svadba.190601Музиката е еден од најбитните моменти на секоја свадба но погодок е ако и музичарите се расположени да се пуштат меѓу гостите и да покажат вештини поголеми од обичното свирење и пеење.

Повеќе...

mina.1606Додека бил војник Аки Ра поставил стотици нагазни мини. Моментално, овој човек работи за Обединетите нации во улога на деминер, а во следното видео можете да видите со каква леснотија и без никаква заштитна опрема размонтира мина на делови.

Повеќе...

brus.liСо филмовите на легендарниот Брус Ли, кој почина во 1973 година, израснаа генерации и многу деца ги засакаа источните борачки вештини токму поради неговите улоги.

Повеќе...

svadba.1006За многумина, најдоброто нешто на секоја свадба е кога музичарите ќе засвират оро, а доколку на истото се фати и невестата, која е подготвена дури и да ја крене венчаницата и да почне на ситно да „везе“ со своите витки нозе - тогаш веќе секој коментар е излишен.

Повеќе...

zena-kavga07Изнервирана жена дојде да го бара мажот во спортската обложувачница. Нивната кавга, која ја снимаа сеирџии, веднаш стана хит!

Повеќе...

ruairi-3-thumbИ тоа само поради едно видео каде се појавува без горниот дел од костимот за капење.

Повеќе...

lazni.jajca19Кина веќе со години наназад е позната како една од водечките земји во кои се произведува неквалитетна роба, но за жал некои работи и таму отишле премногу далеку, па според најновите информации, во оваа земја се произведуваат дури и лажни прехранбени производи.

Повеќе...

kuce.napad15Дваесетина минувачи стоеја мирно и не правеа ништо додека разбеснето куче напаѓаше човек на паркинг. Додека тој лелекаше од болки, а кучето се обидуваше да му ги растргне нозете, случајните минувачи снимаа со мобилните телефони.

Повеќе...

zmija.12Вознемирувачкото ни доаѓа од Индија кога татко од Индија со голи раце убил огромна змија, која претходно го усмртила неговиот син. Тој одлучил правдата да ја земе во свои раце.

Повеќе...

ajkula.06Порно ѕвездата Моли Кавали (36), облечена во минимална облека, снимаше под вода за потребите на еден филм за возрасни. Но, додека таа се обидуваше да се држи според сценариото беше нападната од ајкула.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа