Видео

toples.29Додека девојката безгрижно си лежеше под сонцето во разголено издание го забележа шпионското летало над себе. Кога ќе се видите како таа реагираше на ова, од срце ќе се насмеете.

Повеќе...

pipkanje.raceНе знаеме како се нарекува оваа масажа но сепак е јасно дека ги надминува границите на професионален однос на тренерот кон неговите клиентки.

Повеќе...

sudar.devojkaВо украинскиот град Харков една девојка со своето тверкање предизвика вистински хаос во сообраќајот, вклучувајќи и страшен судар меѓу автомобил и мотор.

Повеќе...

violina.talentАдриан Машиќ има седум години и неверојатен талент. Свири виолина како возрасен, и со сигурност е наследник на 2Cellos.

Повеќе...

ubavica.rusijaИзвесен Александар Тикхомиров од Русија на својот Јутјуб канал објави видео со интимни инсерти од својата преубава девојка, како што самиот ја наслови, неговата пепелашка од Крим.

Повеќе...

kim.2004Иако Северна Кореја подолго време се обидува да покаже сила во заканите за војна со САД, ова пропагандно видео не им помага во таа намера...

Повеќе...

jajca.ideaМногу едноставно, со интересна техника и со лакови за нокти, во бои по ваша желба, може да направите уникатни дизајни на празничните јајца.

Повеќе...

opstestvo.04Модерното општество ни кажува да учиме колку што можеме повеќе на училиште, да работиме колку што можеме понапорно, и на крајот да ги научиме нашите деца да го прават истото што ние сме го правиле... 

Повеќе...

jovano-jonkeРон Холси е од Лос Анџелес, Америка, првата средба со балканската музика ја имал во кафеана во Србија тогаш сфатил дека треба да научи српски, ама и да почне да пее.

Повеќе...

tito.0404Јосип Броз Тито важек за многу добар пријател со некогашниот лидер на Северна Кореја, Ким Ил Сунг. Двајцата биле љубители на убавото, а и знаеле точно што е убаво, а што не.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа