Видео

srce.17Островот Галешњак се наоѓа во близина на јадранскиот брег на Хрватска. Тројца од најпознатите специјалисти за „скајдајвинг“ направија групен скок над островот кој личи на срце, како своевиден поздрав кон сите за Св. Валентин.

Повеќе...

coper.1602Не било во прашање ниту вежба, ниту некаква опасност, туку, како што открија зачудените возачи, недостаток на ориентација.

Повеќе...

manekenka.1502Руската манекенка Викторија Одинтсова (22) направи несекојдневна фото сесија висејќи од облакодер во Дубаи, а при тоа не користеше никаква заштита.

Повеќе...

parking.seks1302Неодамна странските медиуми ги обиколи видеоснимка од еден разуздан пар кој имаше сексуален однос во парк во Манчестер и тоа среде бел ден.

Повеќе...

bubnjavi.10Весело, маестрално и урнебесно. Вака невеста од Битола им го украде бакшишот на музичарите на свадба.

Повеќе...

odmazda.08На Јутјуб се појави видео кое го поставиле две згодни другарки, едната русокоса, другата црнокоса, чие омилено хоби е меѓусебно да се задеваат на досетлив начин.

Повеќе...

trajanovski.07Градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски, денес на своето работно место отишол со автобус број "2", а некои од патниците тоа го снимиле и објавиле на социјалните мрежи.

Повеќе...

gola.joga0102Екатерина Зуева (25) од Русија е позната во медиумите и светот како кралица на јогата. Таа е инструктор по јога, но популарна стана со  провокативните фотографии и видеа кои ги објавува на Инстаграм.

Повеќе...

video-skok.zgrada31Доколку сте авантуристи сигурно знаете кој е Олег Крикет а неговите видеа на Јутјуб и на Инстаграм ги престрашуваат луѓето ширум свет.

Повеќе...

marija.3001Познатата пејачка Јелена Карлеуша и нејзината колешка Марија Шерифовиќ за време на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ направија нешто неочекувано и би рекле малку и лудо.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа