Чедомир Јовановиќ е еден од ретките политичари вво регионот кои имаат исклучително преполнет Инстаграм профил.

Јовановиќ е мноку активен на социјалните мрежи, а сподели и фотографии од своето летување и тоа во шорцеви за капење, кои ретко некој мажи да се осмелат да ги облечат.

Истовремено го покажа и телото на кое очигледно исцрпувачки работи во теретана.

„Чедп“ ги покажа многуте тетоважи.

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа